dōTERRA

Esence dōTERRA pro harmonii těla i duše


Esence dōTERRA pro harmonii těla i duše

Esenciální oleje, nebo také silice, jsou aromatické látky, které rostlina sama vytváří v různých částech svého těla a užívá je k vlastnímu léčení, ochraně, regeneraci i komunikaci s okolím. Kromě nádherné vůně (užití do parfémů a přírodní kosmetiky) mají i léčivé účinky pro tělo i ducha (posilování obranyschopnosti organismu, hojení ran, vylaďování psychiky a emocí).

Široké spektrum jejich působení, které je zároveň velmi bezpečné, téměř bez nepříznivých vedlejších účinků, z nich dělá praktické, příjemné a všestranně užitečné pomocníky.

(CPTG) Certifikované čisté esenciální oleje terapeutické třídy ® firmy dōTERRA patří mezi ty nejbezpečnější, nejčistší a nejléčivější esenciální oleje, které jsou v současnosti u nás dostupné. K tomu přispívají šetrné a odborné metody, kterými se získávají z rostlin vypěstovaných zkušenými pěstiteli v různých částech světa a sklizených v ten správný čas, díky čemuž je zaručeno optimální složení a maximální účinnost. Zkušení uživatelé esenciálních olejů okamžitě čichem rozpoznají vynikající kvalitu těchto čistých, terapeutických olejů.Masážní technika Aromatouch

AromaTouch™ je masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje čisté terapeutické kvality (dōTERRA) na záda a chodidla klienta. Masážní postup vytvořený Dr.Davidem Hillem (zkušeným a uznávaným odborníkem v oboru aromaterapie) propojuje znalosti západní a východní medicíny s blahodárným působením éterických olejů.