O mně

Cesta každého je naprosto jedinečná, nenapodobitelná.

Daří-li se nám žít pravdivě, autenticky, sami sobě jsme si na své cestě nejmoudřejšími rádci a nejlepšími přáteli.

Sebeláska je klíčem - přijmeme-li sami sebe se všemi stránkami (i těmi stinnými), můžeme pak přistupovat s úctou a respektem i k ostatním, žít v plnohodnotných vztazích. Vytváříme si náš životní příběh v souladu se svým vnitřním vedením. Vnitřní radost a spokojenost jsou nám ukazateli, že/zda tomu tak je. A tanec/pohyb/tanečně-pohybová terapie  nám na této cestě pomáhají: rozproudit vitální energii, tvořivost, odhodlání učinit ve svém životě změny k lepšímu. 

Jsem vystudovaný pedagog (biologie-chemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy) a ač již neučím, stále ve školství působím - spolupracuji s jedinečným víceletým Gymnáziem Přírodní škola.

Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik v taneční a pohybové terapii. 

Má životní cesta mě přivedla ke spontánnímu tanci, úžasnému nástroji, který otevírá člověku cestu k sobě, do vlastního nitra. Ráda se účastním aktivit jako jsou Tanec 5 rytmů, Open Floor Dance aj.  

Seberozvoji se věnuji v podstatě celoživotně, mám za sebou mnoho seminářů a kurzů (včetně meditačních) s českými i zahraničními lektory. Považuji to vše za nezbytnou součást své životní cesty.

Žiji spokojený život se svou rodinou v nádherném prostředí bývalého statku s velkou zahradou.

V těchto prostorách se nachází i tančírna, kde organizuji různé aktivity a také terapie. Jak mi jejich účastníci mnohokrát sdělili, už ono prostředí samo o sobě pomáhá navodit pocit klidu, bezpečí a uvolnění, takže jsou pak procesům lépe otevřeni a odcházejí zrelaxovaní.

Úžasnými a nepostradatelnými pomocníky při procesech jsou mi esenciální oleje doTerra. V době, kdy jsem  studovala biologii a chemii (a nelibě nesla syntetické prostředí laboratoří),  ještě jsem netušila, jak se k této oblasti oklikou vrátím právě díky přírodním esencím. Na ně teď po mnohaletých zkušenostech pěji chválu - mají nesmírnou sílu léčit tělo i ducha. Pomáhají mi vytvářet příjemnou a léčivou atmosféru při tancích, a také udržovat zdraví celé rodiny přirozenou cestou. Jsem proškolená i v doTerra masážní technice Aromatouch.